Про нас

Заснований 16 років тому Вітамін, сьогодні, носить статус преміум фітнес клубу міста. І незпроста, адже наші виправдані старання і ваші кращі рекомендації, тому вагоме підтвердження.

Горді надати всім членам клубу незаперечний досвід у фітнесі, пропонуючи новітнє обладнання світового класу, персональні заняття, під керівництвом сертифікованих тренерів і сприятливу дружню атмосферу в цілому, для досягнення ваших цілей.

Крім авторських тренувань, сильної тренерської команди, власники клубної картки Вітамін можуть сповна відчути всі переваги клубу, такі як різноманітні групові заняття, в тому числі аквааеробіку, а також насолодитися фінською сауною, російською лазнею і неповторним хаммамом.

Також, в нашому комплексі функціонує один з перших сквош кортів у місті, де ви з легкістю зможете відвести душу, граючи, в компанії, наприклад, з одним з найтитулованіших сквошістів України.

Побудований на концепції здорового способу життя та зміцнення організму в цілому, Вітамін перетворився в один з найбільш значущих і сучасних преміум фітнес-центрів в Полтаві.

Наша мета бути провідним фітнес-клубом в рідній країні, роблячи позитивний вплив на молоде і розвиваючеся фітнес-покоління, частиною якого ми є, і прагнути поліпшити життя кожної людини, з яким ми стикаємося.