Кардіо театр

Кардіо — це один з найважливіший елементів підготовки, як в професійному спорті, так і в житті, адже здорове і сильне серце це найголовніша м’язова група. Вибираючи кардіотренажери ви обов’язково зіткнетеся з рутинним і зв’язаних з вивченням величезної кількості інформації процесом. Основне завдання такого моніторингу — відсіяти зерна від плевел, а якщо простіше, то відкинути красиві пластикові конструкції і екрани, а знайти робочих конячок, які здатні впоратися з будь-якою прохідністю і витримати навіть самі інтенсивні тренування. Вибір доріжок, які відповідали таким критеріям дуже і дуже мізерний, так як більшість з них розрахована на домашнє використання і має обмеження у вазі користувача до 100 кг. У свій клуб ми закупили обладнання від американського бренду Star trac і ще жодного разу не пошкодували про зроблений вибір. Адже Star trac це історія, яка почалася ще в 1979 році, це більш ніж 500 співробітників тільки в одному офісі, це філії в Німеччині, Англії і Сінгапурі.

Ті бігові доріжки, велотренажери та степпери, які сьогодні гордо представляють наш кардіо театр, це десятки років праці кращих інженерів, це фінал і апогей еволюції обладнання для фітнесу та оздоровлення. Крім своєї надійності, такі продукти мають й інший важливий плюс — абсолютна безпека для користувачів. Полотно доріжок виготовлено зі спеціального складу, така гума за своїми властивостями більше нагадує покришки болідів формули один. Основне завдання, яке ставиться перед таким складним складом гуми лише одне — бути максимально безпечною для колінних суглобів клієнтів клубу.

Багато людей порівнюють біг на вулиці з бігом на біговій доріжці, але це в корені різні процеси, так як полотно доріжки в рази безпечніше для ваших суглобів і крім цього бігова доріжка, як і будь-яке кардіо обладнання нашого клубу, дозволяє вам в будь-який момент отримувати повну інформацію про ваш пульс, швидкість руху і кількість витрачених на таке навантаження калорій. Такі можливості в гармонійній співпраці з тренером, роблять кардіо тонким інструментом для досягнення бажаного результату.