Групові програми

Безсумнівно, тренажерний зал спільно з кардіо тренуваннями більш ніж ефективний метод досягти бажаного результату в максимально короткі строки, але тут є один основний мінус — рутинна цього процесу. Приходячи після важкого трудового дня, хочеться отримувати не просто навантаження, хочеться отримувати щось більше, якийсь клуб за інтересами з можливістю вибору, і не залежати від тренувальних програм.

Виходом з такої ситуації є групові тренування. Це класи занять, суть яких полягає в груповому виконанні того навантаження, яку дає тренер і природно важливий фактор в таких тренуваннях це енергійна і заводна музика в сукупності з харизмою і «жорстокістю» тренера. Все перераховане вище можна застосувати до таких класів як Body Combat, Body Max або Body Pump, але є і в зовсім інші заняття, спрямовані, перш за все, навпаки, на розслаблення або оздоровлення, сюди можна віднести як йогу, розслаблюючу все тіло, так і соматику, яка вчить нас це тіло контролювати.

Окремо будуть стояти тренування з використанням обладнання, яке спеціально було створено для інтенсифікації тренувального процесу і його різноманітності. До таких класів можна віднести Jumping, дане заняття є високоінтенсивним тренування на спеціальних батутах, конструкція яких дозволяє мінімізувати навантаження на колінний суглоб, дати стабільність і дозволить вам без побоювання зануриться в атмосферу дитинства, природно з користю для себе.

Крім Jumping ви можете взяти участь в захоплюючій велогонці, виснажливій, але дуже заводній і переповненій драйву. Таке групове заняття стало можливим з появою спеціалізованих велотренажерів під назвою Spin Bike, а сам клас носить назву Cycle. Це тренування інтервального характеру, а значить тут йде постійне чергування навантаження, це якийсь симбіоз вело марафону з вибуховими відрізками спринту, такі тренування практично лідери за кількістю витрачених калорій за одну годину.

Але групові програми це зовсім не обладнання і навіть не кропітка праця тренерського складу, це, перш за все атмосфера єднання і загального клубу по інтересам, так як кожне тренування це як мінімум 10-15 чоловік, які об’єднані, единим поривом і бажанням змінювати себе.