Тренажерна зала

Зустрічають по одежці

Будь-який клуб починається і закінчується, перш за все, з тренажерного залу, це серце і родзинка клубу, це те, що відразу ж показує ставлення до клієнтів. Вибираючи обладнання, ми дуже довго не могли знайти тренажери, які цілком могли б задовольнити наші суворі вимоги і зайняти почесне місце в нашому спортивному залі.

Практично всі тренажери сьогодні — це плід, роботи маркетологів, а не реабілітологів і науковців. Філософський камінь таки був знайдений, їм стало обладнання-піонер на ринку фітнесу, бренд дав життя всім нинішнім тренажерів — Nautilus. Зупиняючи свій вибір саме на цьому обладнанні, ми вибрали не дизайн або ергономічність, ми вибрали найменшу травматичність для вас, ми вибрали науковий підхід і ідеальну механіку вправ, ми вибрали прогрес наших клієнтів і їх результат.

Наповненість, яка насправді вражає

Наш тренажерний зал дає вам можливість опрацювати всі групи м’язів під будь-яким кутом, ви можете працювати як у вільній вазі, так і ізольовано, максимально точно опрацьовуючи цільову м’язову групу, при цьому практично повністю знижуючи ризик травми. Величезний комплект млинців дозволяє навіть в години пік кожному підібрати свій обтяження без дискомфорту для інших членів клубу. Наш гантельний ряд розділений на дві зони, перша для тих хто порівняно недавно прийшов в зал і працює з більш легкими вагами або просто тренує невеликі м’язові групи, друга зона представлена ​​справжніми велетнями світу фітнесу, тут знаходяться гантелі в 40 або навіть 50 кг, при цьому гантелі обгумовані і максимально компактні для комфорту ваших тренувань.

На машинах, які піддаються великому навантаженню (тренажери для опрацювання м’язів стегон або спини) для вашої безпеки під час тренування встановлені ремені, замість звичних тросів, їх ресурс набагато вище, вони практично позбавлені амортизації, а це гарантія того що під час вашої тренування вони точно НЕ порвуться.

Чи не залізом єдиним

Крім тренажерів в залі є речі, яких не видно, але вони являють собою альфу і омегу ваших тренувань — кисень. Не минуло й року з того часу, як ми повністю змінили систему вентилювання повітря і повністю замінили кондиціонери. На даний момент наші агрегати здатні навіть в найспекотніше літо зберігати температуру в залі на рівні 16-18 градусів, а повітря завжди свіже і наповнює ваші легені киснем для все нових рекордів.

Витяжки та кондиціонери є практично у всіх залах, так, вони по різному справляються зі своїми основними завданнями, але є і тут свої тонкощі, це безпека вашого здоров’я від бактерій, які постійно мешкають в вентиляційних системах. Ми постійно змінюємо фільтра у всіх зонах клубу і турбуємося за те, щоб повітря було максимально чистим. У нашій команді немає місця новачкам, все обслуговування вентиляційних систем в руках професіоналів, а значить, ви завжди можете увійти в тренажерний зал і з повною впевненістю вдихнути на повні груди, свіже і прохолодне повітря.