Оздоровчі послуги

Перебуваючи в стані постійного руху, стані постойного прогресу або хоча б його пошуку ми дуже часто втомлюємося, втомлюємося, перш за все, морально, рутинна і щоденна робота починає просто з’їдати нас зсередини і це стосується будь-якої життєвої сфери. Різко все набридає, все те, що ще вчора тішило, здається буденним і хандра починає завойовувати думки. У такі моменти потрібно вміти брати паузу, робити один крок назад, щоб в майбутньому мати можливість зробити два вперед. Преміум фітнес клуб вітамін пропонує вам цілий спектр оздоровчих процедур, які крім косметичного або фізичного аспекту, мають ще й психологічний.

Почати варто звичайно ж з нашого санаріуму, ця зона зовсім нещодавно зазнала кардинальних змін, природно в кращу сторону. Вас чекає фінська, римська і звичайно ж інфрачервона сауни. Почати варто, мабуть, з Римською сауни. Даний вид саун являє собою подачу пара з вологістю близькою до 100%, це дуже незвичайні відчуття, які, впевнені для багатьох будуть в новинку, ну і не варто забувати естетичне задоволення від споглядання красивої мозаїки і зоряного неба.

Окремо буде стояти інфрачервона сауна, цей різновид підходить тим відвідувачам у кого є проблеми з серцем або судинами, так як в даній сауні температура йде за рахунок інфрачервоного світіння ламп, тобто ваша серцево-судинна система відчуває набагато менше навантаження. Температура в такій сауні дорівнює приблизно 62 градусам, а значить час безпечного перебування в ній набагато більше, ніж у фінській чи римській сауни.

Ну і звичайно Фінська парна укладає тріо нашого санаріум. Фінська сауна максимально близька до російської класичної парної, часто люди їх навіть плутають, але фінська на відміну від російської суха, для того щоб убезпечити перебування клієнтів в сауні ми встановили електричні тени із заданою температурою і можливістю додатково включити парогенератор.
Сауна це не просто парна, це культура, культура відпочинку і звичайно ж спілкування з однодумцями. Для того щоб підтримати вашу бесіду і зблизити з іншими членами нашого клубу, ми завжди пропонуємо вас безліч сортів натурального чаю і звичайно ж мед.

Масаж це саме той вид оздоровлення, який зараз необхідний просто всім, це те, що формує наш «стрижень» і дозволяє сприймати всі удари долі, міцно стоячи на землі. Після важкого силового тренування масаж здатний розслабити фасції, зняти «Затурканість» з м’язів, відновити циркуляцію крові і найголовніше в рази прискорити всі відновлювальні процеси, для того щоб до наступного тренування ви були свіжі і повні сил.
Наші масажисти справжні чарівники своєї справи, ви можете спробувати на собі як класичний масаж, так і масаж з маслами, масаж шийно-комірцевої зони, який відразу ж знімає головний біль і зменшує вплив мігрені. Якщо не дай Бог у вас випадають диски, це зовсім не проблема, лише один сеанс, і ви знову в строю і готові тренуватися і просто жити на всю котушку.
Зручні масажні столи, комфортний мікро-клімат в самому кабінеті, приємна і розслаблююча музика і звичайно ж аура виходить від аромаламп не залишать вас байдужими і допоможуть повністю зануриться в процес, отримати від нього максимум задоволення і найголовніше — ваша спина буде готова до будь-яких життєвих перипетій і труднощів.

Для наших найпрекрасніших відвідувачок ми пропонуємо цілий спектр косметичних і оздоровчих процедур. Після тренування ідеальним варіантом стануть обгортання, вони виконуються тільки за допомогою високоякісної косметики, на яку у нас є всі сертифікати, ми працюємо тільки з офіційними представниками, а значить, ви завжди будете отримувати не просто послугу, а впевненість в кожному витратні матеріали.