Дитячий клуб

Для комфортного перебування батьків в преміум фітнес клубі«Вітамін», ви завжди можете взяти з собою своїх діток, вони з радістю проведуть час в нашому дитячому клубі «Витаминчик», а найголовніше це їх всебічний розвиток в стінах нашого закладу.

Програма нашого клубу складається з цікавих фітнес-тренувань тривалістю в 30 хвилин, які подані максимально цікаво, для того щоб зберегти увагу діток і прищепити їм з ранніх років найголовніше — вміння цінувати своє здоров’я і жити в гармонії з ним. Діти не просто стрибають, бігають або займаються фізкультурою, для формування правильної постави та усунення боязні води, вони ще тренуються і в нашому басейні, під чуйним контролем наших висококваліфікованих фахівців.

Під час великих свят ми завжди даруємо дітям відчуття казки, створеної трепетними руками наших вихователів, це не просто вечірки, це костюмовані тематичні ранки, які завжди сприймаються дітьми на ура.

Переступаючи поріг нашого клубу, ви завжди можете сміливо вести з собою і дітей, адже поки ви тренуєтеся або зайняті справами, ваші діти будуть розвиватися як у фізичному, так і інтелектуальному плані, а значить, стануть гідними членами суспільства.