Басейн

Басейн це не просто місце для тренувань, це окремо взята стихія, це одні з найбезпечніших тренувань як для суглобів і зв’язок, так і для серця. У нашому клубі ви можете не просто розслабиться після тренування в воді, а й відмінно попрацювати на повноцінному кардіо у вигляді аквааеробіки. Басейн повністю укомплектований всім необхідним обладнанням для проведення тренувань не просто ефективно, а й в рамках сучасних тенденцій фітнесу.

Навіть якщо ви не вмієте плавати, ефективність тренувального процесу від цього анітрохи не знизиться, а вода сама по собі є просто відмінним опором і використовується на практиці навіть в професійному спорті, від боксу до формули один. Для тих, хто любить і вміє плавати, є додаткова протитечія, яка здатний відтворити навіть саму бурхливу течію.

У будь-якому місті величезна кількість басейнів, але всі вони мають завжди один загальний мінус, це системи очищення і фільтрації води і чим більше прохідність в басейні, тим серйозніше постає питання вирішення цієї проблеми. Ми використовуємо найкращі реагенти для очищення води німецького виробництва і з повною відповідністю всім стандартам якості і вимогам МОЗ. Наша система фільтрації постійно проходить технічне обслуговування, графік і сама опіка за басейном це справа рук професіоналів, ми працюємо тільки з лідерами ринку, з тими на кого можна покластися і отримувати стабільний результат незалежно від зовнішніх факторів.
Основна особливість нашого басейну — це можливість плавання з дітками. Наші персональні інструктора мають колосальний досвід роботи з дітьми, це не просто тренера, це справжні дитячі психологи. Дуже часто діти плачуть і не хочуть йти в клуб, а потім, по закінченню тренування діток просто нереально дістати з води. Такі тренування носять, перш за все, оздоровчий характер, це базис здоров’я в майбутньому: гнучкості, сильною і міцною спини, широких плечей і ідеальної постави, ну і звичайно ж в рази покращується моторика дитини, а нервова система з ранніх років готується до будь-яких ударів долі .