Сквош

Дуже часто сквош вважають якоюсь подобою тенісу або бадмінтону, ставлячи при цьому точку на ньому як на виді спорту. Сквош це абсолютно самобутній вид спорту, який ну ніяк не залежить ні від великого теніска, ні від бадмінтону, навіть більше, якщо ви багато років займалися великим тенісом, сквош, безсумнівно, здивує вас, як на самій тренуванні своєї інтенсивністю, так і ранковою крепатурою на наступний день. Сквош абсолютний рекордсмен за кількістю витрачених на тренування калорій і за одну годину здатний спалити близько 1000-1100 ккал, але навіть це дрібниці.

Основна особливість сквошу це азарт, це як шахи, але тут на опрацювання вашого наступного ходу ви маєте в своєму розташуванні всього кілька десятих секунд, саме тут всі ваші рухи повинні бути заздалегідь вивірені і ви тактично повинні будувати свій план перемоги над опонентом.

Крім цих плюсів, сквош це дуже дружна гра, де завжди варто ураган емоцій, але ви ніколи не побачите, як сквошисти б’ються або ставлять один одному підніжки, саме через це сквош і є улюбленою грою багатьох лордів, мільйонерів і просто сильних світу сього.
Фітнес клуб Вітамін дозволяє вам зануриться в цей закритий спортивний клуб, ви можете, як тренуватися персонально з нашими висококваліфікованими тренерами, так і осяганути ази гри спільно зі своїми друзями, для цього вам навіть не обов’язково мати власну ракетку, ви можете просто отримати її у нас, просто орендуючи корт.

Завжди чекаємо вас на єдиному в Полтаві сквош корті і готові від себе надати крім обладнання ще й гарний настрій з присмаком справжньої спортивної пристрасті.