Записатися на процедуру
Масаж для вагітних
Які переваги пренатального масажу?
Понижує стрес. Згідно зі статистикою, масаж під час вагітності знижує фізичні симптоми стресу, такі як напружені м’язи та прискорене серцебиття. Знімає біль в суглобах та м’язах. Покращує сон. Зменшує набряки. Знімає головний біль, до якого можуть призводити гормональні зміни під час вагітності. Покращує кровообіг, що благотворно впливає і на плід, адже до нього краще буде надходити кисень та поживні речовини. Стабілізує гормони, тому, що пренатальний масаж понижує рівень гормону стресу, кортизолу та підвищує рівень ендорфінів. Знімає біль в попереку. Зменшує печію – шляхом розслаблення нервової системи знижується тиск в шлунку.


Коли жінка готується стати матір'ю, у її організмі відбувається безліч змін. І хоча такий стан один з найбажаніших і найприємніших, все ж таки викликає  чимало дискомфорту та ускладнень. Одне з них – біль у попереку, спині, ногах і навіть у шиї.
Увага! У першому триместрі вагітним робити масаж не рекомендується, потрібно дочекатися 4-го місяця вагітності, сходити до лікаря для консультації та лише після цього записуватись на процедуру!
Масаж при вагітності буде корисним для зняття напруги. Під час виношування дитини у майбутньої мами груди та живіт збільшуються в обсязі, а це створює неабияке навантаження на весь хребет, у тому числі та на шийно-комірцеву зону. Впливати на цю ділянку потрібно ніжно та акуратно, застосовуючи техніки погладжування, розтирання та розминання.