ПН - ПТ з 09:00 до 20:00
СБ - НД з 10:00 до 17:00
Масаж для вагітних
Які переваги пренатального масажу?
Понижує стрес. Згідно зі статистикою, масаж під час вагітності знижує фізичні симптоми стресу, такі як напружені м’язи та прискорене серцебиття. Знімає біль в суглобах та м’язах. Покращує сон. Зменшує набряки. Знімає головний біль, до якого можуть призводити гормональні зміни під час вагітності. Покращує кровообіг, що благотворно впливає і на плід, адже до нього краще буде надходити кисень та поживні речовини. Стабілізує гормони, тому, що пренатальний масаж понижує рівень гормону стресу, кортизолу та підвищує рівень ендорфінів. Знімає біль в попереку. Зменшує печію – шляхом розслаблення нервової системи знижується тиск в шлунку.


Коли жінка готується стати матір'ю, у її організмі відбувається безліч змін. І хоча такий стан один з найбажаніших і найприємніших, все ж таки викликає  чимало дискомфорту та ускладнень. Одне з них – біль у попереку, спині, ногах і навіть у шиї.
Увага! У першому триместрі вагітним робити масаж не рекомендується, потрібно дочекатися 4-го місяця вагітності, сходити до лікаря для консультації та лише після цього записуватись на процедуру!
Масаж при вагітності буде корисним для зняття напруги. Під час виношування дитини у майбутньої мами груди та живіт збільшуються в обсязі, а це створює неабияке навантаження на весь хребет, у тому числі та на шийно-комірцеву зону. Впливати на цю ділянку потрібно ніжно та акуратно, застосовуючи техніки погладжування, розтирання та розминання.
ПН - ПТ з 09:00 до 20:00
СБ - НД з 10:00 до 17:00