Персональні тренування

Світ фітнесу дуже непростий, він являє собою безліч відгалужень, як зі своїми плюсами, так і з мінусами. Дуже часто новачкові непросто зорієнтуватися і знайти те, що потрібно саме йому, адже результат в фітнесі це заслуга не тільки тренувань, це сукупність багатьох факторів, які умовно можна поділити на:

 

  • харчування
  • тренування
  • відновлення

Після прочитання цих рядків, думаю, ще більше людей потрапили в ступор і не можуть зрозуміти з чого ж їм почати. Саме для цього ми не просто надаємо вам можливість тренуватися персонально зі справжніми професіоналами своєї справи, ми настійно це рекомендуємо.

Грамотний фітнес — тренер здатний стати для вас провідником у світі оздоровлення і відкрити для вас найпотаємніші секрети фітнесу, і тут все впирається навіть не в час, тренер це запобіжник для вашого здоров’я. Купуючи персональні тренування, ви перекладаєте відповідальність за себе, і свій прогрес на плечі справжніх професіоналів, саме вони в подальшому будуть думати про правильномий підбір вправ для вас таким чином, щоб максимально знизити ризик травм.

Персональні тренування — це не просто тренування з тренером в рамках тренажерного залу, це ще і тренування в аква-зоні, це занурення в величезний і різноманітний світ групових програм, де по кожному з класу ви можете тренуватися індивідуально, а тренер завжди допоможе зробити тренування максимально комфортним , починаючи від музики і закінчуючи системою вентилювання і кондиціонування повітря.

Тренування це добре, але ми складаємося з того, що ми їмо, наш дієтолог завжди зможе підібрати для вас раціон і скорегувати його таким чином, щоб він тільки примножував і гармонійно доповнював собою ваші тренування, ну і звичайно ж, щоб ви не відчували почуття голоду .

Ніколи не соромтеся звертатися за допомогою, адже дві голови завжди краще, ніж одна.