-

Пн.
26.07.2021
07:00 Вільне плавання

09:00 Плавання і персональні тренування

09:00 Yoga (студія 2)

YOGA - это психофизическая практика, основанная на древних индийских традициях. Целью занятия является гармонизация души и тела. Развивается гибкость, равновесие и умение чувствовать свое тело. Улучшается общее эмоциональное состояние 60-80 мин.

09:00 Жіночий час

09:30 Body Step (студія 1)

10:00 Плавання і персональні тренування

10:00 Джунглі

10:30 Body Pump (студія 1)

10:35 Плавання і персональні тренування

11:00 від А до Я

11:00 Плавання і персональні тренування

11:30 Healthy Back (студія 2)

11:45 Aqua Shape

12:00 Дитячий степ

12:00 Чоловічий час

12:00 Плавання і персональні тренування

13:00 Плавання і персональні тренування

13:00 Hatha Yoga (студія 1)

13:00 Hatha Yoga (Студія 2)

13:45 Вільне плавання

15:00 Жіночий час

15:00 Вільне плавання

16:00 Силові тренування

16:00 Плавання і персональні тренування

16:15 Дитячий футбол

17:00 Основи атлетизму

17:00 Stretch&ABS

17:00 Плавання

17:00 Дитяче плавання

17:30 Fit Press (студія 1)

17:30 Плавання і персональні тренування

18:00 Плавання і персональні тренування

18:00 Body Pump (студія 1)

18:00 Body Jam (студія 2)

18:00 Джунглі

18:00 Jumping

18:00 Сквош

18:30 Чоловічий час

18:45 Плавання і персональні тренування

19:00 Yoga (студія 2)

19:00 Super Sculpt (студія 1)

19:00 Aqua Zumba

19:15 Вільне плавання

Вт.
27.07.2021
07:00 Вільне плавання

09:00 CROSSFIT (студія 1)

09:00 Чоловічий час

09:00 Плавання і персональні тренування

10:00 Стрибунець

10:00 Super Sculpt (студія 1)

10:00 Плавання і персональні тренування

10:30 RPM (студія 3)

10:35 Плавання і персональні тренування

11:00 Body Balance (студія 2)

11:00 Космічні мандрівники

11:00 Вільне плавання

11:45 Плавання і персональні тренування

12:00 Жіночий час

12:00 від А до Я

12:00 Плавання і персональні тренування

13:00 Aqua Fitness

13:45 ВІльне плавання

15:00 Чоловічий час

16:00 Плавання і персональні тренування

16:15 Космічні мандрівники

17:00 Плавання і персональні тренування

17:00 Дитячий босу

17:30 Circle (студія 1)

17:30 Плавання і персональні тренування

18:00 SH'BAM (студія 2)

18:00 Плавання і персональні тренування

18:00 Фітнес логіка

18:30 Fit Press (студія 1)

18:30 Жіночий час

18:45 Вільне плавання

18:45 Sprint (студія 3)

19:00 Вільне плавання

19:00 Healthy Back (студія 2)

19:00 Stretch (студія 1)

STRETCH - это занятие, основной целью которого
является развитие гибкости. В нем используются
упражнения на расслабление и растяжение всех мышц тела 30 мин.

19:15 Aqua Shape

19:30 Вільне плавання

Ср.
28.07.2021
07:00 Вільне плавання

08:30 Yoga (студія 2)

09:00 Жіночий час

09:00 Плавання і персональні тренування

09:30 Body MAX (студія 1)

10:00 Плавання і персональні тренування

10:00 Healthy Back (студія 2)

10:00 Веселий зоопарк

10:30 Fit Press (студія 1)

10:35 Плавання і персональні тренування

11:00 Плавання і персональні тренування

11:00 Забава

11:45 Warm Up

12:00 Дитячий кроссфіт

12:00 Чоловічий час

13:00 Плавання і персональні тренування

13:00 Ashtanga Yoga (студія 2)

13:45 Вільне плавання

15:00 Плавання і персональні тренування

15:00 Жіночий час

16:00 Плавання і персональні тренування

16:00 Функциональне тренування (студія 2)

16:00 Streth&Abs (студія 1)

16:15 Дитячий бокс

17:00 Самооборона

17:00 Streth&Abs (студія 2)

17:00 Функциональне тренування (студія 1)

17:00 Дитяче плавання

17:00 Плавання

17:30 Плавання і персональні тренування

18:00 Body Combat (студія 2)

18:00 Body Pump (студія 1)

18:00 Веселі перегони

18:00 Басейн

18:00 Тинейджерське плавання

18:30 Чоловічий час

18:45 Плавання і персональні тренування

19:00 Yoga (студія 2)

19:00 Stretch (студія 1)

19:00 Вільне плавання

Чт.
29.07.2021
07:00 Вільне плавання

09:00 Crossfit (студія 1)

09:00 Чоловічий час

09:00 Плавання і персональні тренування

10:00 Fit Press Super Body (студия 1)

10:00 М'ячик-скачик

10:35 Вільне плавання

11:00 Stretch plus (студія 1)

11:00 від А до Я

11:00 Плавання і персональні тренування

11:45 Плавання і персональні тренування

12:00 Жіночий час

12:00 Фітнес логіка

12:00 Плавання і персональні тренування

13:00 Aqua Shape

13:45 Вільне плавання

14:00 Вільне плавання

15:00 Чоловічий час

16:00 Плавання і персональні тренування

16:15 Дитячий футбол

17:00 Плавання і персональні тренування

17:00 Джунглі

17:30 Плавання і персональні тренування

18:00 ABT (студія 1)

18:00 Healthy Back (студія 2)

18:00 Jumping (студія 3)

18:00 від А до Я

18:00 Плавання і персональні тренування

18:30 Жіночий час

18:45 Плавання і персональні тренування

19:00 Body Step (студія 1)

19:00 Body Balance (студія 2)

19:00 Aqua Shape

19:15 Вільне плавання

Пт.
30.07.2021
07:00 Вільне плавання

09:00 Yoga (студія 2)

09:00 Жіночий час

09:00 Плавання і персональні тренування

09:30 ABT + Press (студія 1)

10:00 Плавання і персональні тренування

10:00 Фітнес логіка

10:35 Плавання і персональні тренування

11:00 Плавання і персональні тренування

10:40 Stretch+ (студія 1)

11:00 Джунглі

11:45 Warm Up

12:00 від А до Я

12:00 Чоловічий час

12:00 Плавання і персональні тренування

13:00 Hatha Yoga (студія 2)

13:00 Плавання і персональні тренування

13:45 Вільне плавання

15:00 Жіночий час

16:00 Плавання і персональні тренування

16:00 BACHATA (студія 2)

16:00 Силове тренування

16:15 від А до Я

17:00 Stretch&ABS (студія 1)

17:00 Jumping (студія 2)

17:00 Дитяче плавання

17:00 Плавання

17:30 BACHATA (студія 2)

17:30 Плавання і персональні тренування

18:00 RPM (студія 3)

18:00 Плавання і персональні тренування

18:00 Сквош (студія 2)

18:00 ММА (студія 2)

18:00 Веселі перегони

18:30 Чоловічий час

18:45 Плавання і персональні тренування

19:00 Body Max (студія 1)

19:15 Aqua Fitness

19:30 Вільне плавання

Сб.
31.07.2021
07:00 Вільне плавання

09:00 Чоловічий час

09:00 Плавання і персональні тренування

09:30 Sprint (студія 3)

10:00 Body Combat (студія 1)

10:00 Press Stretch (студія 2)

11:00 Body Pump (студія 1)

11:00 Yoga (студія 2)

11:30 Бокс

12:00 Strech (студія 1)

12:00 Boxing (тринажерний зал)

12:00 Жіночий час

12:15 від А до Я

13:15 Космічні мандрівники

15:00 Чоловічий час

18:00 Жіночий час

Вс.
01.08.2021
09:00 Жіночий час

10:00 Crossfit (студія 1)

11:00 Stretch+ (студія 1)

11:00 Jumping (студія 3)

11:30 Дитячий степ

12:00 Fit Press (студія 2)

12:00 Бокс

12:00 Чоловічий час

12:15 Забава

12:30 Yoga (студія 2)

13:00 Stretch&ABS

13:15 Дитячий футбол

14:00 Басейн

15:00 Жіночий час

18:00 Чоловчіий час